Poziv za učlanjenje u rad časopisne sekcije Kluba “K.”

Dragi članovi, drage članice i svi oni koji to žele biti,

Želimo vas obavijestiti da je otvoren poziv za učlanjenje u naš radni tim časopisne sekcije Kluba studenata komparativne književnosti “K”. Studenti su pozvani da se uključe slanjem svog motivacijskog pisma na e-mail adresu k.casopis@gmail.com do 30. 3. 2024. u 23:59.

Motivacijsko pismo treba biti dužine jedne kartice (1800 znakova s razmacima) ili više, a treba sadržavati sljedeće elemente:
1. Kratke biografske informacije.
2. Razlog zašto želite postati dio našeg tima.
3. Vaše prijašnje iskustvo (ukoliko ga imate) koje smatrate relevantnim za rad u našem časopisu.
4. Tip posla kojim biste se htjeli baviti unutar našeg tima. Molimo vas da navedete jednu ili više uloga za koje se osjećate kompetentno: urednici, prevoditelji, lektori, grafički tim, tim za društvene mreže.

Napominjemo da je časopisna sekcija otvorena za sve studente Filozofskog Fakulteta koji su motivirani, kreativni i žele doprinijeti razvoju časopisa.

Više informacija o samim časopisima možete pronaći na ovoj web stranici ili saznati na prvom sastanku.

Radujemo se vašim prijavama i budućoj suradnji.

Ako imate pitanja javite se na mail k.casopis@gmail.com ili klubkomparativnak@gmail.com

S poštovanjem,
časopisna sekcija Kluba K.

P.S. Svi članovi časopisne sekcije K. su članovi Kluba, ali svi članovi Kluba nisu članovi časopisne sekcije 😉